Kāpēc gāzes grils? Tāpēc, ka tas ir ērtāk un ātrāk! Kāpēc labāk gāzes grilu iegādāties pie mums? Tāpēc, ka mēs varam pastāstīt kā to lietot, jo esam ar tiem gatavojuši!

Tagad pie mums var iegādāties arī kūpinātavas.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mēs, ne tikai tirgojam grilus, bet varam arī uzgrilēt kādā ballītē vai lielākā pasākumā. 

Ja ir interese, droši zvani 25 70 80 60

 

OFYR ir funkcionāli izstrādāts mākslas darbs, lai apvienotu skaistumu, siltumu, gatavošanu un draudzību. Praktisks un stilīgs nekā tipisks bārbekjū, OFYR ir vienkāršs, ar klasiskām līnijām, kas izskatīsies vienlīdz labi gan zālienā gan uz restorāna terases. Un, kad ir pienācis laiks, lai izklaidētos brīvā dabā, šī elegantā āra skulptūra pārtop par vietu, kur netikai var sasildīties, bet arī gatavot.

 

 

Vēlaties gatavot plovu? Apskataties mūsu video pamācību, kā to var izdarīt. Mēs to gatavojām ar gāzes grilu Grillhouse grilu salonā.

 

Kāpēc labāk gāzes grilu iegādāties pie mums? Tāpēc, ka mēs varam pastāstīt kā to lietot, jo esam ar tiem gatavojuši!

 

Mēs piedāvājam ne tikai Kanādā ražotos Broilking un franču Campingaz gāzes grilus, bet arī piederumus, kas padarīs gatavošanu ērtu un patīkamu.

Nomaini savu veco ogļu grilu pret labu gāzes grilu

               

 

 

Piedalījāmies Arkolat veikala paplašināšanās svinībās, kur tieši Rīgas Miesnieka Amerikāņu BBQ Gril-ribas tikai gatavotas ar BroilKing gāzes grilu.

 

 

 

 

 

 

 

Stockmann trakajās dienās varēja apskatīt un iegādāties BroilKing produkciju.

 

      Tuvojoties grilēšanas sezonai, “Rīgas Miesnieks” rīkoja savu jauno vasaras sezonas produktu prezentāciju saviem sadarbības partneriem. Tā kā “Rīgas Miesnieks” rūpējas par lielisku garšu un nevainojamu kvalitāti visiem saviem produktiem, viņiem ir arī svarīgi kā un kur tie tiek pagatavoti. Gāzes grili ir viens no ērtākajiem veidiem kur pagatavot lielisku maltīti, tāpēc mums bija iespējā prezentēt jaunākos BroilKing un Campingaz grilu modeļus un to piederumus.

 

     Pludmales sporta centrā Brazīlija, tika prezentēti gāzes grili, to piederumi, Stubb's garšvielas un mērces. Kā arī viesi varēja baudīt grilētus vistas, cūkas un liellopu gaļas ēdienus, kas tika pagatavoti ar BroilKing gāzes griliem.